foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Odwiedzin

DzisiajDzisiaj145
WczorajWczoraj217
W tygodniu W tygodniu 1923
W miesiącuW miesiącu6800
WszystkichWszystkich496540

Nowej LSR 2023-2027

Przechwytywanie

LSR 2014 -2020

W III etapie prac nad Strategią, na bazie wyników analiz przeprowadzonych w ramach etapu II zdefiniowano konkretne, mierzalne cele i przedsięwzięcia, zidentyfikowano grupy docelowe do których kierowane będzie wsparcie (beneficjentów), zaproponowano podział budżetu na poszczególne cele i przedsięwzięcia oraz wyznaczono wskaźniki produktu i rezultatu, stanowiące miarę realizacji założeń LSR. W poniższym materiale przedstawiono syntetyczne wyniki tych prac.

W przypadku uwag lub sugestii do zapisów zaprezentowanego materiału, prosimy o zgłaszanie ich w formie pisemnej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w biurze LGD  do 18.04.2023 r.

Cele i przedsięwzięcia

W ramach II etapu prac nad Strategią opracowano analizę SWOT oraz zidentyfikowano główne potrzeby rozwojowe obszaru LGD. Poniżej przedstawiamy do konsultacji wyniki prac przeprowadzonych w tym etapie. W załączonym poniżej dokumencie przedstawiono szczegółową analizę SWOT wynikającą z opracowanej diagnozy oraz główne obszary problemowe oraz potrzeby, odpowiedzią na które ma być interwencja ze strony instrumentu RLKS.  Opracowany materiał stanowi podstawę do prowadzenia dalszych prac nad Strategią, związanych z wypracowaniem celów oraz przedsięwzięć do realizacji w ramach LSR. 

W przypadku uwag lub sugestii do zapisów diagnozy, prosimy o zgłaszanie ich w formie pisemnej na adres mailowy:. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio w biurze LGD  do 27.03.2023 r.

Analiza SWOT

 

Rzuc wszystko idz na grzyby LOGO WYBRANE wersja podstawowa kolor

Zajęcia dla dzieci

 

zajecia2

 

ikonkaa

Nowa strategia rozwoju

 

1974cebe578df478ccbcdeb2ce20ff25