foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Odwiedzin

DzisiajDzisiaj143
WczorajWczoraj194
W tygodniu W tygodniu 509
W miesiącuW miesiącu1342
WszystkichWszystkich297693

Ankieta

Przechwytywanie

 

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:  Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Południe informuje, iż w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” PROW 2014–2020, realizuje operację pn.: „Przygotowanie i wydanie audiobooków z legendami i baśniami z regionu Ziemi Chełmińskiej, Ziemi Dobrzyńskiej i Szwajcarii Kaszubskiej oraz wykonanie materiałów promocyjnych”, której celem jest umożliwienie propagowania lokalnej kultury regionów Ziemi Chełmińskiej, Ziemi Dobrzyńskiej i Szwajcarii Kaszubskiej poprzez wydanie legend w postaci audiobooków, organizację konkursu plastycznego i przygotowanie materiałów promujących poszczególne regiony.

Rezultatem projektu będzie przekazanie wiedzy mieszkańcom i turystom w zakresie dziedzictwa kulturowego i historycznego. Projekt jest skierowany do lokalnej społeczności zamieszkującej obszary wiejskie, w tym szczególnie do dzieci i młodzieży.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

ikonkaa